Asszisztens

Verstuur een aanvraag

Kantoor gebaseerd in HU - Budapest

Job domein : Támogatás
Contract : Munkakör
Beschikbaarheid : 16/07/2021

Job description

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja?  Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének és közérzetének javításán, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva, aki folyamatosan bõvül?

Támogasd csapatunkat Asszisztensként!

Tudtad? A Ceva baromfi vakcinái, oltókészülékei és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek
egészségét, hozzájárulnak az élelmiszerellátás biztonságához.

Miért dolgozz nálunk?

o Stabil munkahely, mi vagyunk a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata.
o Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van, akikre nagyon büszkék vagyunk.
o Munkatársaink felkészültek, szakmailag kiválóak és szívesen osztják meg tudásukat.

Milyen feladatok várnak rád?

o Az Ipari Fejlesztési csapat Asszisztense felelõs több tevékenység szervezéséért, nyomon követeséért, dokumentálásáért.
o Dokumentumok fordításában való részvétel (angol-magyar; magyar-angol nyelveken)
o Néhány megbeszélésen való részvétel, agenda és memo készítése, küldése résztvevõknek.
o Dokumentumok iktatása,rögzítése belsõ rendszerekben, postázás.
o Excel kimutatások és Power Point prezentációk készítése a vezetõk számára.
o Ipari Fejlesztési Igazgató üzleti levelezéseinek támogatása, naptárának kezelése.
o Csapat szabadságainak, munkaóráinak, otthoni munkavégzésének nyilvántartása.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

o Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytõl függõen
o Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg
o Csoportos élet- és balesetbiztosítás
o 100 %-os költségtérítés Budapest határán kívüli lakhelyre
o Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben
o Ingyenes parkolási lehetõség
o Sportolási lehetõség (Fitnesz, edzõterem, úszás)
o Családodat iskolakezdési támogatással segítjük

Szeretnénk olyan emberrel együtt dolgozni, aki:

o Megbízható és kellõen lendületes, hogy beilleszkedjen a csapatba.
o Képes a precíz, pontos munkavégzésre.
o Rugalmas, mert egy növekvõ vállalatnál adódhatnak ad-hoc feladatok.
o Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtõ képessége van magyar és angol nyelven is.
o Eligazodik az office programokban, mint a Word, Excel, Power Point.
o Szerzett már asszisztensi tapasztalatot és szeret embereket támogatni.
o Nyitott arra, hogy a cég tevékenységi körét megértse, átlássa, hogy sikeres legyen a pozícióban.

Sikerünk kulcsa csapatunkban rejlik! Csatlakozz hozzánk, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat!

Kattints a ?Jelentkezem? gombra, vagy add be a pályázatodat a humaneroforras-external@ceva.com email címre.

WAARSCHUWING

Deze site is uitsluitend bedoeld voor gebruik door dierenartsen, apothekers, dierenartsassistenten, studenten diergeneeskunde, SQP's of andere beroepsbeoefenaren in de veterinaire gezondheidszorg en professionele dierenverzorgers.
Om deel te nemen, vinkt u dit vakje aan om te bevestigen dat de bovenstaande verklaring op u van toepassing is.