Operátor (gépkezelõ)

Verstuur een aanvraag

Kantoor gebaseerd in HU - Budapest

Job domein : Termelés
Contract : Munkakör
Beschikbaarheid : 03/03/2021

Job description

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentõsebb, budapesti biológiai telephelye. Új munkatársakat keresünk, folyamatos bõvülés miatt, hogy csatlakozzonak jó nevű, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

munkakörbe

Feladatok:

Több műszakos munkarendben termelõ tevékenység végzése: az üzemben a gyártásra vonatkozó elõírások betartásával
A termeléshez felhasznált anyagok és eszközök tárolása, biztonságos használata és ellenõrzése
A tiszta terek mikrobiológiai tisztaságának fenntartása megfelelõ takarítási és fertõtlenítési módszerekkel
Gépek, berendezések kezelésének magas szintű elsajátítása
A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
Munkavégzés aszeptikus körülmények között

Elvárások:

Középfokú végzettség
Fizikai alkalmasság emelésre a munkavégzés során
Számítógép felhasználói szintű ismerete
Alkalmasság gépek kezelésére
Fegyelmezettség, pontosság, monotónia tűrése

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalatának
Lehetõség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedõ béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
cafeteria
étkezési hozzájárulás - meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
sportolási lehetõség
Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetõség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttér

WAARSCHUWING

Deze site is uitsluitend bedoeld voor gebruik door dierenartsen, apothekers, dierenartsassistenten, studenten diergeneeskunde, SQP's of andere beroepsbeoefenaren in de veterinaire gezondheidszorg en professionele dierenverzorgers.
Om deel te nemen, vinkt u dit vakje aan om te bevestigen dat de bovenstaande verklaring op u van toepassing is.