Projekt Vezetõ

Verstuur een aanvraag

Kantoor gebaseerd in HU - Budapest

Job domein : Támogatás
Contract : Munkakör
Beschikbaarheid : 09/08/2021

Job description

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelõ minõségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megõrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bõvül?

A Ceva-Phylaxia Zrt. Ipari Fejlesztési Igazgatósága új munkatársat keres, hogy csatlakozzon jó nevű, elismert és felkészült csapatunkhoz.

Legyél nálunk Te is Projekt Vezetõ!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelõ kapacitásunk bõvítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrierlehetõségekben.

Milyen feladatok várnak rád?:

Cégünk stratégiai döntéseivel összhangban meghatározott termékek ipari transzfer, technológiaváltás, folyamat fejlesztési projektek irányítása (3-4 kiemelt projekt menedzselése és a többi támogatása);
A vállalati mintáknak megfelelõ projekt struktúrák felépítése és üzemeltetése (project charter, stakeholder management, RACI, work breakdown structure, resource management, change control stb.);
A projektben résztvevõk munkájának összehangolása: együttműködés az Ipari Fejlesztési Igazgatóság technológia szakértõivel, valamint a társosztályok (pl. Biológiai Kutatás Fejlesztés, Törzskönyvezés, Minõségbiztosítás, Termelési Igazgatóságok, Műszaki Igazgatóság) delegált képviselõivel;
A több telephelyet érintõ projektek esetében kapcsolattartás a külföldi társosztályokkal;
Tudás/tapasztalat megosztása, átadása a telephelyek között;
Részvétel az Ipari Fejlesztési Igazgatóság költségvetésének (CAPEX, OPEX, emberi erõforrás) elõkészítésében és monitorozásában.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalati és egyéni eredménytõl függõen;
Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg;
Csoportos élet- és balesetbiztosítás;
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben.

Amit elvárunk tõled:

Biológiai/biotechnológiai/biomérnöki egyetemi végzettség;
Projektvezetésben szerzett tapasztalat;
Kiemelkedõ szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség magyarul és angolul egyaránt;
Képesség keresztfunkcionális és multikulturális csapatokban történõ munkavégzésre;
Komplex feladatok gyors áttekintése, összetett problémák megértésének és megoldásának képessége;
Teljesítmény központúság, hatékony idõgazdálkodás;
Ügyfélközpontúság és kiváló kapcsolatteremtõ képesség;
Üzleti prioritások megértése és kommunikálása;
Autonómia és stratégiai gondolkodás.

Ami elõnyt jelent:

Gyógyszeripari, biotechnológiai, biológiai gyártási tapasztalat (termékfejlesztési, gyártási, törzskönyvezési ismeretek stb.);
Projekt menedzsment képzettség;
GLP/GCP/GMP ismeretek, bizonyítvány / tréning.

Csatlakozz hozzánk, várjuk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

WAARSCHUWING

Deze site is uitsluitend bedoeld voor gebruik door dierenartsen, apothekers, dierenartsassistenten, studenten diergeneeskunde, SQP's of andere beroepsbeoefenaren in de veterinaire gezondheidszorg en professionele dierenverzorgers.
Om deel te nemen, vinkt u dit vakje aan om te bevestigen dat de bovenstaande verklaring op u van toepassing is.